Nga nata e kaluar, Zaimina provokon me foton ku tregon gjoksin dhe këmbën - Bota Sot
Nga nata e kaluar, Zaimina provokon me foton ku tregon gjoksin dhe këmbën

Mediale Vip

Nga nata e kaluar, Zaimina provokon me foton ku tregon gjoksin dhe këmbën

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 16:30
Zaimina Vasjari

Zaimina Vasjari ka provokuar me pozën në Instagram.

Edhe këngëtarja Zaimina Vasjari ishte e pranishme në dasmën e kolegut të saj, njëherësh bashkëpunëtorit, Blero Muharremi.

Nga nata e kaluar ajo e ka publikuar një foto sot, imazh me të cilin ka treguar se në dasmë e ka marrë gjithë vëmendjen me veshjen.

Ajo ka zgjedhur një fustan i cili i zbulonte gjoksin e njërën këmbë, detaje të cilat e bënin të dukej akoma më seksi.

Përveç Zaiminës, pjesë në dasmën e Bleros dhe Afronës morën edhe shumë emra të tjerë të njohur për publikun.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cheers to Love & Happily Ever After 🥂 #wedding#afrona&blero 👰🏼❤️🤵

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...