Barack dhe Michelle Obama festojnë përvjetorin e 27-të të martesës - Bota Sot
Barack dhe Michelle Obama festojnë përvjetorin e 27-të të martesës

Mediale Vip

Barack dhe Michelle Obama festojnë përvjetorin e 27-të të martesës

Më: 3 tetor 2019 Në ora: 17:55
Barack Obama dhe Michelle Obama

Ish-presidenti i Amerikës, Barack Obama dhe ish-zonja e parë, Michelle kanë festuar përvjetorin e 27 të martesës.

Barack dhe Michelle ende mbesin ndër pesonat më të pëlqyera dhe të përfolura duke u konsideruar si një çift ideal.

Ata në publik shpesh herë tregojnë dashurin dhe rëndësinë që kanë për njëri-tjetrin dhe dita e përvjetorit nuk ishte më ndryshe.

Ishte Barack ai që ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale ku shihet përkrah Michelle.

“Sikur kanë thënë Beatles: Është duke u bërë më mirë secilën herë. Faleminderit e dashur, për 27 vitet e mrekullueshme”, ka shkruar ish-presidenti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Like the Beatles said: It’s getting better all the time. Thanks, babe, for 27 amazing years!

A post shared by Barack Obama (@barackobama) on

Kujtojmë që Barack dhe Michelle janë prindër të dy vajzave Malia dhe Sasha.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...