Arilena provokon veç me robdishan në shtrat - Bota Sot
Arilena provokon veç me robdishan në shtrat

Mediale Vip

Arilena provokon veç me robdishan në shtrat

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 08:10
Arilena Ara

Arilena Ara publikoi një foto provokuese në orët e vona.

Arilena Ara ka ndarë me ndjekësit një imazh joshës, në të cilën erdhi ashtu siç nuk jemi mësuar ta shohim.

Këngëtarja publikoi një fotografi, në të cilën u shfaq provokuese e veshur me robdishan dhe shtrirë në shtrat.

Image

Edhe kësaj radhe, ajo nuk kishte vendosur as një pikë grim në fytyrë, ndërsa kishte vënë në pah këmbët seksi.

Kujtojmë se fama e Arilenës kaloi kufijtë kur publikoi këngën “Nëntori”, jo vetëm në gjuhën shqipe.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...