Mozzik emocionon me fjalët: Do kujtoj fytyrën e nanës kur e bëra të qante - Bota Sot
Mozzik emocionon me fjalët: Do kujtoj fytyrën e nanës kur e bëra të qante

Mediale Vip

Mozzik emocionon me fjalët: Do kujtoj fytyrën e nanës kur e bëra të qante

Më: 30 tetor 2019 Në ora: 22:53
Mozzik

Mozzik i ka emocionuar të gjithë me postimin e fundit.

Reperi Mozzik i ka shkruar disa fjalë pranë një postimi në Instagram dhe me to i ka prekur ndjekësit e tij.

“Do të qëndroj pa lëvizur karakterin vetëm duke forcuar atë, do i qëndroj besnik sakrificave të mija falë atyre që jam këtu.. Do i rikujtojë të gjitha momentet e hidhura , në momentet më të mira që ta di që ato po nuk i mbajte mirë do ikin e nuk kthehen më. Do eci kryelartë pa ndalur epshin për sukses. Do kujtoj fytyrën e nanës kur e bëra të qante e si lotëve të saj i shpalla luftë që t’ia kthej buzëqeshjen nga që meriton..  Më duaj ose më urrej që të dyja janë ndjenja”, ka shkruar reperi i cili po vazhdon ta shijoj suksesin që e ka arritur në muzikë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat