Aktorja e njohur turke ndryshon look dhe nuk njihet, merr komplimenta pa fund nga kolegët e saj - Bota Sot
Aktorja e njohur turke ndryshon look dhe nuk njihet, merr komplimenta pa fund nga kolegët e saj

Mediale Vip

Aktorja e njohur turke ndryshon look dhe nuk njihet, merr komplimenta pa fund nga kolegët e saj

Më: 4 nëntor 2019 Në ora: 15:19
Songul Oden

Aktorja e njohur turke shumë e dashur për publikun shqiptar Songul Oden së fundmi ka habitur të gjithë ndjekësit e saj.

‘Jasemin’ i cili ishte dhe roli që e bëri të famshëm në Shqipëri tek ‘Shtëpiaket e dëshpëruara’ ka publikuar një foto ku shihet krejt ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim.

Aktorja 40 vjeçare ka prerë flokët shkurt pamje për të cilën ka marrë shumë komplimenta dhe miqtë e koleg të saj.

Këtë vendim aktorja e mori pas serialit që po korr sukses së fundmi ‘Një histori familjare’.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat