Kesha lanson markën Kesha Rose Beauty - Bota Sot
Kesha lanson markën Kesha Rose Beauty

Mediale Vip

Kesha lanson markën Kesha Rose Beauty

Më: 7 nëntor 2019 Në ora: 23:23
Kesha

Këngëtarja e njohur, Kesha Rose, më 3 dhjetor do të lansojë linjën e saj të parë të produkteve të grimit “ Kesha Rose Beauty”.

Kjo markë e këngëtares do të lansohet më 3 dhjetor dhe përmban një palet të grimit për sy, një buzëkuq dhe një produkt për vijën e syrit.

“Ndonjëherë me bukurinë, ndjehet sikur qëllimi është perfeksion. Me linjën time, ky nuk është qëllimi. Qëllimi im është lumturia”, ka thënë Kesha.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat