Ia morën këngën pa leje, Adelina Ismaili reagon ashpër - Bota Sot
Ia morën këngën pa leje, Adelina Ismaili reagon ashpër

Mediale Vip

Ia morën këngën pa leje, Adelina Ismaili reagon ashpër

Më: 8 nëntor 2019 Në ora: 00:21
Adelina Ismaili

Adelina Ismaili ka reaguar ashpër përmes një postimi në Instagram.

Adelina Ismaili është artiste që për vite me radhë ka krijuar hite, të cilat dëgjohen ende.

Së fundi, ajo ka parë në rrjete sociale një pjesë të shkëputur të një potpurie të kënduar për festat e fundvitit, ku po këndohej edhe një pjesë e këngës së saj, “Shko n’rrs”.

Ato vargje po i këndonte Albina Kelmendi, e që këngëtaren e bëri të reagojë pasi ia ka kënduar pa leje.

“Nese ka nje arsye pse po i gezohem krijimit së qeverisjës së re në Kosovëë, është besimi im që vërtet do të fitoj gjyqet kundër hajnave që me dekada vjedhin, bastardojnë dhe shkatërrojnë idetë dhe krijimtarinë time”, ka shkruar Adelina.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat