Dua Lipa publikon prapaskenat e performancës në MTV EMA - Bota Sot
Dua Lipa publikon prapaskenat e performancës në MTV EMA

Mediale Vip

Dua Lipa publikon prapaskenat e performancës në MTV EMA

Më: 8 nëntor 2019 Në ora: 10:05
Dua Lipa

Këngëtarja e njohur nga Prishtina, Dua Lipa, e hapi  ceremoninë e 26-të të Çmimeve MTV EMA, të mbajtur në Qendrën e Konferencave dhe Ekspozitës FIBES të dielën, me këngën e saj të re “Don’t Start Now”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bts polas from the @mtvema ‘s 🖤✨

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

Lipa ka publikuar disa fotografi në rrjetin social Instagram ku shihen disa nga momentet e prapaskenave të saj para se të performojë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat