Një nënë seksi si Linda Halimi, linjat e saj për lakmi!

Mediale Vip

Një nënë seksi si Linda Halimi, linjat e saj për lakmi!

Më: 9 nëntor 2019 Në ora: 16:38
Linda Halimi

Linda Halimi pak kohë më parë u bë nënë për të parën herë.

Por, linjat e saj nuk e thonë të njëjtën gjë pasi ajo ka arritur të rikthehet shumë shpejt në formë.

Kjo gjë u dëshmua edhe në një postim të radhës që këngëtarja ka bërë së fundi në llogarinë e saj në Instagram.

Në një veshje të ngushtë në të zeza, Linda theksoj belin e hollë, linjat seksi dhe dukej tejet joshëse.

Ndryshe, Linda prej vitesh jeton dhe vepron në Amerikë dhe ka kohë që nuk ka sjellur një projekt të ri muzikor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat