"100 gojë bëjnë marshallah" super hit nga Luljeta Shala - Bota Sot
"100 gojë bëjnë marshallah" super hit nga Luljeta Shala

Mediale Vip

"100 gojë bëjnë marshallah" super hit nga Luljeta Shala

Nga: Maksim Gjokaj Më: 12 nëntor 2019 Në ora: 18:36
Luljeta Shala

Vështirë sot të jesh në xhirimet e fundvitit në programet festive e falë konkurencës të sjellësh një këngë të qëlluar.

Por ajo jo vetëm ia ka qëlluar por kënga e saj "100 gojë bëjnë marshallh" është një ndër këngët më hit e më tē klikuara të momentit.

Artistja me zërin e ëmbël Luljeta Shala për këtë hit ka bashkëpunuar me tekst dhe muzikë nga Sami Aliu, orkestrimi Xheni e është prezantuar te xhirimet e produksionit Vizioni dhe Libonia e veshur bukur me fustanin nga Blini-Drenas e make up dhe hair Ardita-Dita.

Kënga është super hit duhet ta dëgjoni patjetër.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat