Anastasiya Kvitko nuk heziton të shfaqë format e saj bombastike - Bota Sot
Anastasiya Kvitko nuk heziton të shfaqë format e saj bombastike

Mediale Vip

Anastasiya Kvitko nuk heziton të shfaqë format e saj bombastike

Më: 16 nëntor 2019 Në ora: 11:05
Anastasiya Kvitko

Modelja me prejardhje ruse, Anastasiya Kvitko është padyshim një nga femrat më atraktive në botë.

Kjo për shkak të paraqitjeve të saj nëpër rrjetet sociale dhe mediat rozë, ku nuk heziton të shfaqë format e saj bombastike trupore.

Për këtë, ajo ka fituar simpatinë e miliona fansave, që e ndjekin atë hap pas hapi nëpër rrjetet sociale.

Së fundmi ajo gjatë një paraqitje, edhe njëherë e ka dëshmuar se jo rastësisht konsiderohet si ‘bombë’, duke vënë në pah format e përthyera trupore.

Kujtojmë që modelja tash e një kohë jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat