Melinda sjell një pozë me kostum larjeje nga Islanda - Bota Sot
Melinda sjell një pozë me kostum larjeje nga Islanda

Mediale Vip

Melinda sjell një pozë me kostum larjeje nga Islanda

Më: 7 dhjetor 2019 Në ora: 18:05
Melinda

Duke qenë e pëlqyer si repere dhe duke qenë mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, Melinda Ademi tërheq vëmendjen sa herë publikon imazhe të reja.

Këto ditë bukuroshja ka qëndruar në Islandë, nga ku ka shpërndarë fotografi të ndryshme për fansat e saj.

Një prej imazheve që ka marrë vëmendjen, është poza e këngëtares me kostum larjeje në lokacionin e quajtur Blue Lagoon.

Fotografia ka marrë mbi 70 mijë pëlqime nga fansat e saj në Instagram, të cilët presin me kërshëri publikimin e imazheve të reja të reperes.

Ndryshe, Melinda e publikoi realizimin e fundit muzikor në muajin gusht, pikërisht këngën e titulluar “A po don pak”.

Videoklipi i asaj kënge u lansua më 18 gusht dhe deri më tani ka grumbulluar mbi 4.3 shikime në YouTube. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

i went to iceland bitches ❄️👅

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat