Genta Ismajli pranon befasinë e jashtëzakonshme nga i dashuri - Bota Sot
Genta Ismajli pranon befasinë e jashtëzakonshme nga i dashuri

Mediale Vip

Genta Ismajli pranon befasinë e jashtëzakonshme nga i dashuri

Më: 7 dhjetor 2019 Në ora: 22:30
Genta me të dashurin

Genta Ismajli është befasuar nga i dashuri i saj.

Këngëtarja Genta Ismajli e ka bërë tashmë publike lidhjen e saj të dashurisë.

Asaj ia ka marrë zemrën një biznesmen turk i cili së fundmi i ka bërë befasinë e këndshme.

Husein ka lënë mbishkrimin ‘Të dua Genta’ në gjuhën turke në urën e famshme ikonike të Bosforit që lidhë dy kontinentet, Europën dhe Azinë.

Vetë Genta, pa dyshim e emocionuar nga kjo befasi është shprehur në Instagram.

“Ura e Bosforit është ndriçuar me fjalë të dashurisë. Mirënjohëse. Surpiza më e mirë nga burri më i mirë. Të dua”, ka shkruar Genta.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat