Këngëtarja e talentuar që së shpejti do të depërtoj në estradën shqiptare - Bota Sot
Këngëtarja e talentuar që së shpejti do të depërtoj në estradën shqiptare

Mediale Vip

Këngëtarja e talentuar që së shpejti do të depërtoj në estradën shqiptare

Më: 8 dhjetor 2019 Në ora: 08:42
Ronita Zeneli

Gjatë këtyre viteve të fundit kemi parë shumë këngëtar të ri që kanë dal në treg, por edhe jo shumë të talentuar.

Por, ka edhe nga ata që janë të talentuar dhe që së shpejti pritet të bëhen një nga zërat e preferuar të publikuar.

E tillë pritet të jetë edhe këngëtarja e re, Ronita Zeneli e cila po merr vëmendje me zërin e saj dhe ‘coverat’.

Ajo në Instagram ka fituar popullaritet me videon që po i publikon.

Ajo është nën menaxhimin e ‘Diez Music’.  Për më shumë mund t’i dëgjoni këngët e saj në Youtube.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat