Lyrical Son pozon krah gruas: Si me i pas 19 vjet - Bota Sot
Lyrical Son pozon krah gruas: Si me i pas 19 vjet

Mediale Vip

Lyrical Son pozon krah gruas: Si me i pas 19 vjet

Më: 8 dhjetor 2019 Në ora: 22:06
Lyrical Son

Festimi e ka publikuar një fotografi me bashkëshorten e tij.

Festimi, i njohur ndryshe me emrin artistik si Lyrical Son, është aktiv në rrjete sociale.

Ai në Instagram publikon foto të ndryshme nga studio, mbrëmjet muzikore por edhe ato me familjen.

Së fundmi e ka publikuar një foto ku shihet krah bashkëshortes së tij dhe ka bërë shaka me mbishrimin.

“Si mi pas ka 19 vjet … ”, ka shkruar ai ndërsa nuk kanë munguar komentet dhe pëlqimet e shumta.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Si mi pas ka 19 vjet ... ❤️

A post shared by Lyrical Son (@lyricalson) on

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat