Zhvishet modelja e njohur, nuk i le vend imagjinatës - Bota Sot
Zhvishet modelja e njohur, nuk i le vend imagjinatës

Mediale Vip

Zhvishet modelja e njohur, nuk i le vend imagjinatës

Më: 10 dhjetor 2019 Në ora: 10:10
Demi Rose

Ajo njihet si një nga modelet seksi dhe joshëse. Këtë herë, Demi Rose ka tërhequr vëmendjen e fansave të saj me foton e fundit të postuar në rrjetet sociale. Ajo shfaqet e zhveshur buzë pishinës në perëndim.

Format e saj perfektë dallohen edhe në këtë foto artistike që modelja ka postuar.

Nuk kanë munguar edhe këtë herë komentet pozitive dhe mijëra pëlqimet.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat