Arilena Ara thotë se ‘Shaj’ është më shumë se një këngë - Bota Sot
Arilena Ara thotë se ‘Shaj’ është më shumë se një këngë

Mediale Vip

Arilena Ara thotë se ‘Shaj’ është më shumë se një këngë

Më: 10 dhjetor 2019 Në ora: 12:58
Arilena Ara

Arilena Ara dje kishte prezantuar këngën e saj ‘Shaj’.

Dje artistët konkurrent në ‘Festivalin e RTSH-së’ kanë prezantuar këngët e tyre me të cilat synojnë të përfaqësojnë Shqipërinë në edicionin e radhës të ‘Eurovision’.

Një nga këngëtaret favorite për këtë festival, Arilena Ara, ka ndarë këngën e saj ‘Shaj’ e cila është pëlqyer shumë nga publiku dhe këngëtarja thotë se kjo është më shumë se këngë.

“’SHAJ
Nuk është vetëm një këngë, nuk është thjeshtë muzikë.. Por një ndjesi përsonale, me shpirtin tim brenda! FALEMINDERIT që me doni dhe nëse “SHAJ”, apo “MALLKOJ”.. Faleminderit”. 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat