Rihanna ekspozon gjoksin, derisa pozon pranë pemës së Krishtlindjeve - Bota Sot
Rihanna ekspozon gjoksin, derisa pozon pranë pemës së Krishtlindjeve

Mediale Vip

Rihanna ekspozon gjoksin, derisa pozon pranë pemës së Krishtlindjeve

Më: 11 dhjetor 2019 Në ora: 06:55
Rihanna

Rihanna së fundmi ka publikuar disa fotografi mjaft të ‘nxehta’ nëpër rrjetet sociale.

Këngëtarja e hitit ‘Diamonds’ dukej tërheqëse në të zeza teksa po argëtohej në shtëpi me mikeshën e saj Alexa.

“Kur mbetesh në shtëpi vetëm me Alexan”, ka shkruar ajo sipër fotografisë.

Stilistja dhe këngëtarja e njohur ndërkombëtarisht, zbuloi pemën e saj mahnitëse të Krishtlindjeve, e cila ishte ndezur dhe zbukuruar me dekore të veçanta.

Kujtojmë që Rihanna është një nga këngëtaret më të njohura dhe më të atraktive në botë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat