As makinat dhe as paratë, Noizy e quan veten “mbreti i xhunglës” dhe zbulon çfarë e lumturon - Bota Sot
As makinat dhe as paratë, Noizy e quan veten “mbreti i xhunglës” dhe zbulon çfarë e lumturon

Mediale Vip

As makinat dhe as paratë, Noizy e quan veten “mbreti i xhunglës” dhe zbulon çfarë e lumturon

Më: 14 dhjetor 2019 Në ora: 06:18
Noizy

Reperi Rigels Rajku i njohur nga të gjithë si Noizy, është i njohur për jetën e shtrenjtë që bën.

I rrethuar nga shokë shumë dhe makina nga më të shtrenjtat, Noizy, nuk kalon pa u vënë re.

Por ditën e sotme ai ka publikuar një fotografi në mes të natyrës ku e cilëson veten “mbret i xhunglës”.

“Makinat, paratë, veshjet, nuk më bëjnë të lumtur, aq sa më bën natyra.

Rrini pranë natyrës njerëz”, shkruan Noizy.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat