Aurela Hoxha dimrin ua bën verë, superseksi ‘flakë’ në të brendshme - Bota Sot
Aurela Hoxha dimrin ua bën verë, superseksi ‘flakë’ në të brendshme

Mediale Vip

Aurela Hoxha dimrin ua bën verë, superseksi ‘flakë’ në të brendshme

Më: 14 dhjetor 2019 Në ora: 13:11
Aurela Hoxha

Aurela Hoxha përveç si modele dhe blogere e njohur, ajo prej kohësh ka krijuar edhe një linjë biknesh.

Bashkë me bikini tashmë ajo ka krijuar edhe dizajnë të veshjeve të brendshme e të cilat i ka promovuar vet ajo.

Aurela e cila së fundi është shëndërruar në binde erdhi e “zjarrtë” në të brendshme me ngjyrë të kuqe.

“Mirëmëngjesi, pak nga prapaskena”, ka shkruar Aurela teksa tregoj linjat impresive.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat