Kush ia shkatërroi flokët Jehona Sopit? - Bota Sot
Kush ia shkatërroi flokët Jehona Sopit?

Mediale Vip

Kush ia shkatërroi flokët Jehona Sopit?

Më: 15 janar 2020 Në ora: 09:15
Jehona Sopi

Mungoi për gjashtë vite në muzikë, me arsyetimin se dëshironte të largohej për tu marrë me ca gjëra të tjera.

Siç e dijmë, gjatë kësaj kohe larg muzikës, Jehona Sopi ka punuar si psikologe, për çka edhe ka studiuar. Gjithashtu, i është përkushtuar rrites së të bijes.

Këngëtarja, rikthimin e bëri në skenën e festivalit “Kënga Magjike”. Ajo, nuk u rangua mirë, e këtë e arsyetoj me faktin se mënyra e votimit në “Kënga Magjike” është penalizuese.

Gjjthsesi, “Anej”, e punuar nga Aida e Armendi dhe e interpretuar live në mënyrë fantastike nga Jehona, u mirëprit shumë mirë.

Ajo që bëri përshtypje, ishte paruka e Jehones. Ku mbetën flokët e saj të shëndetshëm e voluminoz? Pse me paruke? A mos ia shkatërroj dikush?

Në fakt, këngëtaret shqiptare shpesh ankohen për shkatërrim flokësh nga ana e frizereve eksperimentuese e shpesh më të guximshëm se ç’duhet.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat