Genta Ismajli më aktive se kurrë, publikon një tjetër moment romantik me të dashurin - Bota Sot
Genta Ismajli më aktive se kurrë, publikon një tjetër moment romantik me të dashurin

Mediale Vip

Genta Ismajli më aktive se kurrë, publikon një tjetër moment romantik me të dashurin

Më: 15 janar 2020 Në ora: 23:28
Genta Ismajli

Genta Ismajli e ka publikuar një moment romantik me të dashurin.

Këngëtarja Genta Ismajli është bërë më aktive se kurrë më parë në rrjete sociale.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo po ndan foto të ndryshme por shumica prej tyre janë me të dashurin e saj turk.

Duket se ajo po e shijon çdo moment të lidhjes dhe një moment romantik së bashku me të e ka publikuar edhe para pak minutash në Instastory.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat