Nga pushimet në Jamaica, Linda filmon trupin nga afër e veshur në bikini - Bota Sot
Nga pushimet në Jamaica, Linda filmon trupin nga afër e veshur në bikini

Mediale Vip

Nga pushimet në Jamaica, Linda filmon trupin nga afër e veshur në bikini

Më: 16 janar 2020 Në ora: 23:26
Linda Halimi

Linda Halimi ka nisur pushimet në Jamaica.

Këngëtarja Linda Halimi ka vendosur që për pushime gjatë këtij muaji të udhëtojë në Jamaica.

Ajo ka sjellë imazhet e para nga vendi magjepsës ku po qëndron, ndërsa po relaksohet në maksimum pranë personave më të dashur për të.

Së fundi, ajo ka postuar një video, teksa shihet e veshur në bikini të kuqe dhe filmon trupin nga afër.

Edhe kësaj radhe ajo tregoi format perfekte trupore, të cilat i ka arritur me përkushtim të madh.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🔥🔥🔥 When tryin to be sexy 👅👅👅

A post shared by ♈️ 𝔏𝔦𝔫𝔡𝔦𝔱𝔞 ♈️ (@linditaworld) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat