Flori dhe Ylli së shpejti publikojnë këngën “Hana” - Bota Sot
Flori dhe Ylli së shpejti publikojnë këngën “Hana”

Mediale Vip

Flori dhe Ylli së shpejti publikojnë këngën “Hana”

Më: 17 janar 2020 Në ora: 08:53
Flori Mumajesi dhe Yll Limani

Flori Mumajesi dhe Yll Limani së shpejti do të publikojnë këngën “Hana”.

Dyshja këtë këngë e kënduan në një emision në Kosovë dhe u prit shumë mirë nga publiku.

E së fundi, Flori në Instagram, shpërndau një fotografi ku ata shihen në studio duke punuar për këngën e re.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

HANA? @ylllimani @fatjonmiftari

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on

“HANA?” ka shkruar në postimin e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat