Luana Vjollca po martohet, këto janë detajet - Bota Sot
Luana Vjollca po martohet, këto janë detajet

Mediale Vip

Luana Vjollca po martohet, këto janë detajet

Më: 19 janar 2020 Në ora: 13:16
Luana Vjollca

Luana Vjollca pritet që shumë shpejtë ta kurorëzojë dashurinë me martesë.

Luana Vjollca prej 6 vitesh është në një lidhje dashurie me menaxherin e saj, Krenar Çoçajn.

Duket se çifti është fotografuar shpesh në praninë e njëri tjetrit pavarësisht se janë përpjekur shumë ta mbajnë lidhjen e fshehtë, ata kanë shëtitur botën bashkë.

Megjithatë duket se një dasmë do jetë dita që Luana do e pranojë hapur dashurinë për Krenarin. “Panorama plus”, ka mësuar se Luana po planifikon të bëjë një ceremoni dasme me Krenarin pra kanë vendosur të ndajnë një jetë të tërë së bashku. Më shumë detaje dhe datën kur do mbahet kjo ceremoni na mbetet ta mësojmë në vazhdim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat