Meda publikon pak nga kënga e tij për Ibrahim Rugovën

Mediale Vip

Meda publikon pak nga kënga e tij për Ibrahim Rugovën

Më: 19 janar 2020 Në ora: 15:39
Meda

Meda po vjen me këngë të re.

Këngëtari Meda ka ditë që po e paralajmëron projektin e ri muzikor.

Ai po vjen me këngë kushtuar presidentit historik, Ibrahim Rugova dhe me ndjekësit sapo e ka ndarë një video ku tregon pamje nga videoklipi.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Meda (@mehdin_pergjecaj) on

Nuk ka treguar ende se kur do të publikohet kënga mirëpo fansat po e presin me padurim.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat