NRG Band vjen me baladë! - Bota Sot
NRG Band vjen me baladë!

Mediale Vip

NRG Band vjen me baladë!

Më: 20 janar 2020 Në ora: 19:13
NRG Band

Disa ditë më parë, lajmëruam e NRG Band po punon në një projekt të ri, i cili u publikua sot.

Projekti i ri që pason, kengen “Kam shumë mall” e publikuar para disa muajsh, është një baladë shumë e ndjerë.

Kënga e publikuar para disa orësh, titullohet “Ani ani”, me muzikë të Besnik Qakës dhe tekst të Mithat Sadiku.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat