Fotografi e rrallë e Edona Llalloshit me Ibrahim Rugovën - Bota Sot
Fotografi e rrallë e Edona Llalloshit me Ibrahim Rugovën

Mediale Vip

Fotografi e rrallë e Edona Llalloshit me Ibrahim Rugovën

Më: 22 janar 2020 Në ora: 10:58
Edona Llalloshi

Është publikuar një fotografi e rrallë e Edona Llalloshit me ish-presidentin Rugova.

Dje ishte përvjetori i 14-të i vdekjes së ish-presidentit Ibrahim Rugova.

Ish-presidentin e ndjerë e kujtuan shumë prej fytyrave publike, përfshirë këtu politikanë, aktorë e këngëtarë.

Në mesin e tyre ishin edhe Edona dhe Milot Llalloshi, ku shihet këngëtarja bashkë me babanë e saj, në takim me Ibrahim Rugovën.

“3 figura (ikona) ne nje foto”, ka shkruar Miloti sipër fotografisë që e postoi në Instagram. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat