Irina joshëse dhe plot stil në paraqitjen e fundit! - Bota Sot
Irina joshëse dhe plot stil në paraqitjen e fundit!

Mediale Vip

Irina joshëse dhe plot stil në paraqitjen e fundit!

Më: 28 janar 2020 Në ora: 16:24
Irina

Modelja e njohur me origjinë ruse Irina Shayk, është nga më të kërkuarat nga kompanitë më të mëdha në botë.

Kjo jo rastësisht, pasi ajo me bukurinë e saj dhe format trupore ka arritur të marrë vëmendjen e publikut si dhe të mediave rozë, ku zë vend shpeshherë qoftë për aktivitetet e saj në fushën e modës, apo edhe për jetën private.

Irina së fundmi ka pozuar për brendin e njohur “Burberry, duke u paraqitur tejet joshëse dhe plot stil përmes një fotografie që e ka publikuar nëpër rrjetet sociale.

Ajo edhe njëherë e ka dëshmuar se është një nga modelet më ‘hot’ në botë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat