Afërdita Dreshaj e ‘nxehtë’, vazhdon me pozat provokative

Mediale Vip

Afërdita Dreshaj e ‘nxehtë’, vazhdon me pozat provokative

Më: 6 shkurt 2020 Në ora: 16:52
Afërdita Dreshaj

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare Afërdita Dreshaj, njihet si një personazh mjaft atraktiv për publikun.

Ajo tanimë nuk është mjaft aktive në skenën muzikore, por me paraqitjet e saj publike ajo merr vëmendjen e mijëra fansave që e ndjekin atë.

Afërdita njihet për jetën luksoze që bën, duke udhëtuar nëpër vende të ndryshme të botës bashkë me burrin e saj Jakub Kindl.

Së fundmi ajo ka pozuar nga Dubai, duke mos harruar të ‘provokoj’ fansat me paraqitjen e saj.

E veshur kuq e zi, ajo ka marrë gjithë vëmendjen duke vënë në pah linjat e saj trupore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat