Enrique Iglesias e bëri zemrën gur dhe na njohu me bebushen e sapolindur - Bota Sot
Enrique Iglesias e bëri zemrën gur dhe na njohu me bebushen e sapolindur

Mediale Vip

Enrique Iglesias e bëri zemrën gur dhe na njohu me bebushen e sapolindur

Më: 14 shkurt 2020 Në ora: 12:44
Enrique Iglesias

Enrique Iglesias dhe tenistja Anna Kournikova janë bërë prindër për herë të tretë. Dyshja që ka zgjedhur ta jetojë jetën personale larg vëmendjes publike kanë mirëpritur në jetë vajzën e tyre në 30 janar të 2020-ës.

44-vjeçari ka publikuar edhe foton e parë në rrjetet sociale, duke mbajtur vogëlushen e porsalindur në duar e duke shkruar: “Dielli im” dhe datën e lindjes së vajzës.

Të tjera grimca lumturie ka ndarë me fansat edhe tenistja e njohur me dy foto të tjera që janë shkrepur pak minuta pasi e vogla ka ardhur në jetë.

Kujojmë se Enrique Iglesias dhe Anna Kournikova janë gjithashtu prindër edhe të binjakëve Lucy dhe Nicholas.

Lajmin e ardhjes në jetë të fëmijës së artistit e zbuloi më herët vëllai i Iglesias në një intervistë të dhënë pak ditë më parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat