Elita dhe Gjiko momente romantike në shtëpinë e “Zhulietës” në Veronë - Bota Sot
Elita dhe Gjiko momente romantike në shtëpinë e “Zhulietës” në Veronë

Mediale Vip

Elita dhe Gjiko momente romantike në shtëpinë e “Zhulietës” në Veronë

Më: 14 shkurt 2020 Në ora: 20:24
Gjiko dhe Elita

Gjiko dhe Elita bashkë me djalin e tyre po shijojnë pushimet në Verona të Italisë.

Ata kanë vendosur që 14 shkurtin, e njohur si Dita e të Dashuruarve ta festojnë në qytetin e dashurisë.

Ditën e sotme ata kanë vizituar shtëpinë e Zhulietës, nga ku edhe kanë publikuar disa momente romantike.

Elita ka ndarë një imazhe ku shihet duke i dhuruar puthje Gjikos, teksa reperi mbante në krah djalin e tyre, Zërin.

“Urime Shën Valentini”, ka shkruar Elita përkrah fotografisë së bukur familjare.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat