Kënga e re e Mozzik më e dëgjuara në vendet gjermano-folse - Bota Sot
Kënga e re e Mozzik më e dëgjuara në vendet gjermano-folse

Mediale Vip

Kënga e re e Mozzik më e dëgjuara në vendet gjermano-folse

Më: 16 shkurt 2020 Në ora: 23:24
Mozzik

Mozzik lehtësisht mund të thuhet se tashmë ka depërtuar në tregun ndërkombëtar.

Mozzik javën që lam pas publikoi këngën e tij ‘Auf Wiedersehen’ e para për të në gjuhën gjermane.

Si edhe dy këngët paraprake edhe kjo arriti të grumbulloj miliona klikime për vetëm disa orë.

Dhe tani reperi ka ndarë disa statistika të këngës, ‘Auf Wiedersehen’ është kënga më e dëgjuar në Zvicër, Austri dhe Gjermani.
 

Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat