Cardi B-në po e ‘çmend’ karantina, ja çka bën në ditën e tretë

Mediale Vip

Cardi B-në po e ‘çmend’ karantina, ja çka bën në ditën e tretë

Më: 20 mars 2020 Në ora: 23:58
Cardi B

Ka hyrë në karantinë.

Cardi B ka hedhur një video në Instagram ku shihet se ka bërë një veprim të habitshëm.

Ajo ka vrapuar si të jetë e dehur dhe rrëzon një pjesë që e kishte para.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Day 3

A post shared by Cardib (@iamcardib) on

‘Dita e tretë’ tha ajo.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat