Getinjo mahnit sërish me aftësitë në ‘Freestyle’ - Bota Sot
Getinjo mahnit sërish me aftësitë në ‘Freestyle’

Mediale Vip

Getinjo mahnit sërish me aftësitë në ‘Freestyle’

Më: 25 mars 2020 Në ora: 08:46
Getinjo

Karantina po e bën kreativ Getinjon.

Gjatë këtyre ditëve sa po qëndrojmë të mbyllyr në shtëpi, Getinjo kohë pas kohe ka sjellë ‘Freestyle’.

Së fundi, ai publikoi një tjetër “Freestyle”, për të cilin u komentua pozitivisht nga ana e kolegëve dhe fansave.

“Hekem prej shtekerit Faleminderit për instrumentalin @fisnikbeatz ”, ishin fjalët e Getinjos.

Njësoj si ky reper gjatë kësaj periudhe ka vepruar edhe Tayna, ndërsa shumë artistë të tjerë po mbajnë performanca ‘live’ nga shtëpitë dhe studiot muzikore.

 

Getinjo ka anuluar të gjitha koncertet e parapara të mbahen për këtë periudhë, për shkak të koronavirusit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat