Pamje nga festa e Victoria Beckham për ditëlindjen e 46-të - Bota Sot
Pamje nga festa e Victoria Beckham për ditëlindjen e 46-të

Mediale Vip

Pamje nga festa e Victoria Beckham për ditëlindjen e 46-të

Më: 19 prill 2020 Në ora: 00:03
Victoria Beckham

Vicotira Beckham ka festuar ditëlindjen në shtëpi për shkak të pandemisë.

Pasi edhe Britania e Madhe është e mbyllur në karantinë, ndryshe nga vitet e tjera Victoria Beckahm këtë herë ditëlindjen e ka festuar e mbyllur në rezidencën e familjes Beckham.

Stilistja hyri në Instagram për të ndarë disa foto nga mbrëmja me bashkëshortin David, 44 vjeç, dhe djemtë Romeo, 17 vjeç, dhe Cruz, 15 vjeç dhe vajzën Harper, tetë vjeç, pasi fryu qirinjtë e një torte të shijshme.

Për ditëlindjen e saj Victoria gjithashtu organizoi një ‘festë virtuale’ me DJ Fat Tony në Instagram.

Tony luajti këngët e saj të preferuara në mënyrë që fansat të mund të argëtoheshin së bashku me stilisten. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat