Rihanna gati zbulon të gjitha teksa pozon me të brendshme transparente - Bota Sot
Rihanna gati zbulon të gjitha teksa pozon me të brendshme transparente

Mediale Vip

Rihanna gati zbulon të gjitha teksa pozon me të brendshme transparente

Më: 26 prill 2020 Në ora: 23:55
Rihanna

Rihanna ka lansuar linjën e re të mbathjeve ‘Fenty’.

Rihanna ka ‘çmendur’ fansat e saj kur hodhi në Instagram një video promovuese të mbathjeve ‘Fenty’.

Pop artistja rrezikoi shumë me videon e ndarë ku ajo shfaqet me të brendshme transparente dhe gati sa nuk zbuloi më shumë se që duhet.

Duke lënë pak në imagjinatë, Rihanna ktheu kamerën në setin e saj të të brendshmeve.

Ndryshe, sa i përket muzikës ajo ka thënë se nuk ka album të ri deri në përfundimin e kësaj pandemie. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat