Shpërthen Fjolla, thuajse e zhveshur në foton e fundit - Bota Sot
Shpërthen Fjolla, thuajse e zhveshur në foton e fundit

Mediale Vip

Shpërthen Fjolla, thuajse e zhveshur në foton e fundit

Më: 7 maj 2020 Në ora: 06:45
Fjolla Morina

Zhveshjet nuk janë një gjë e pazakonshme për këngëtaren Fjolla Morinën

Këngëtarja pozon shpesh në foto provokative dhe e tillë mund të konsiderohet fotoja e saj e fundit.

Ajo ka postuar një foto natën ku shihet e veshur vetëm me një mantil të hollë derisa ekspozon asetet e saj seksi.

“Çka me boni karantina, vesh fustan e rri në shpi”, ka shkruar Fjolla edhe pse veshja e saj mund të konsiderohet e tillë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat