Pandemia nuk e ndal Adelinën, me burrin dhe djalin shkojnë për ta festuar ditëlindjen e Zanfinës - Bota Sot
Pandemia nuk e ndal Adelinën, me burrin dhe djalin shkojnë për ta festuar ditëlindjen e Zanfinës

Mediale Vip

Pandemia nuk e ndal Adelinën, me burrin dhe djalin shkojnë për ta festuar ditëlindjen e Zanfinës

Më: 10 maj 2020 Në ora: 15:03
Adelina Ismaili

Adelinën nuk e ndali pandemia për ta festuar ditëlindjen e motrës.

Zanfina Ismaili sot ka mbushur 34 vite jetë.

Në mesin e urimeve të shumta nuk ka munguar ai special i motrës së saj, Adelina Ismailit.

Kjo e fundit pavarësisht se kohë pandemie nuk u ndal për të shkuar e festuar së bashku me familjen ditelindjen e motrës.

Ishte Adelina ajo e cila e bëri të ditur këtë nëpërmjet publikimit të disa Instastory ku shihet pranë burrit Valit dhe djalit të tyre.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat