E pyesin për album, Rihanna jep përgjigje të prerë - Bota Sot
E pyesin për album, Rihanna jep përgjigje të prerë

Mediale Vip

E pyesin për album, Rihanna jep përgjigje të prerë

Më: 15 maj 2020 Në ora: 22:08
Rihanna

Ka kohë që nuk kemi dëgjuar këngë të re nga ajo.

Rihanna është pyetur se kur do të sjell album të ri, e përgjigjen e ka dhënë ‘së shpejti’.

Këngëtarja u pyet prapë për albumin.

Ka qenë një ndjekës që e ka pyetur se ku është albumi, dhe përgjigja e Ririt ishte ‘E kam humbur’.

Po ashtu, vlen të theksohet se Rihanna është shumë e zënë duke kontribut në luftimin e COVID-19 dhe në biznesin e saj me të brendshme.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat