Kjo është shtëpia luksoze ku janë karantinuar çifti i njohur hollivudian - Bota Sot
Kjo është shtëpia luksoze ku janë karantinuar çifti i njohur hollivudian

Mediale Vip

Kjo është shtëpia luksoze ku janë karantinuar çifti i njohur hollivudian

Më: 17 maj 2020 Në ora: 13:03
Priyanka Chopra dhe burri i saj Nick Jonas

Priyanka Chopra dhe burri i saj Nick Jonas janë emra mjaft të njohur në skenën hollivudiane.

Ata kanë qëndruar gjatë pandemisë, në shtëpinë e tyre luksoze në Los Angeles.

Të njejtit, e kishin blerë shtëpinë në zemër të Los Angelesit për 20 milionë dollarë vitin e kaluar.

Image
Shtëpia luksoze

Fotografitë nga Brenda ambientit të kësaj shtëpie janë të mrekullueshme, me një dekor që përputhet me shijet modern.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat