Artistja Vlora Kastrati Shala nga karantina publikon një cover mjaft bukur - Bota Sot
Artistja Vlora Kastrati Shala nga karantina publikon një cover mjaft bukur

Mediale Vip

Artistja Vlora Kastrati Shala nga karantina publikon një cover mjaft bukur

Nga: Maksim Gjokaj Më: 22 maj 2020 Në ora: 20:27
Vlora Kastrati Shala

Quhet "Jam dorzu" projekti më i ri i artistes pejane Vlora Kastrati Shala e në fakt është një cover e kënduar mjaft bukur nga ajo.

Këtë herë nga karantina ajo ka dashur të sjellë për ndjekësit e saj të shumtë këtë cover së bashku me bashkëshortin e saj mjeshtër në tastierë.

Ne ju ftojmë ta dëgjoni këtë këngë ku e gjeni më poshtë si dhe në kanalin e saj muzikor.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat