Besa Kokëdhima me fjalë të mëdha për Alketa Vejsiun - Bota Sot
Besa Kokëdhima me fjalë të mëdha për Alketa Vejsiun

Mediale Vip

Besa Kokëdhima me fjalë të mëdha për Alketa Vejsiun

Më: 27 maj 2020 Në ora: 12:45
Besa Kokëdhima dhe Alketa Vejsiun

Besa e vlerësoi me fjalë të mëdha Alketën.

Besa Kokëdhima ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën shfaqet pranë Alketa Vejsiut.

Në mbishkrimin që ia la fotos, këngëtarja vlerësoi arritjet e moderatores, e cila ndër të tjera ka qenë edhe prezantuese e festivalit “Sanremo”.

“Gëzohem për çdo sukses që dikush arrin me punë e mund, edhe një fije më shumë nëse është vajzë!
@alketavejsiu 🤍“, ka shkruar Besa.

Këtë imazh, Besa dhe Alketa e realizuan gjatë pjesëmarrjes së artistes si mysafire në “Në kurtin e Piter Pan”.

=

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat