Cricket pritet të bëhet baba për herë të parë - Bota Sot
Cricket pritet të bëhet baba për herë të parë

Mediale Vip

Cricket pritet të bëhet baba për herë të parë

Më: 30 maj 2020 Në ora: 16:42
Cricket

Producenti i njohur ndau lajmin me fansat e tij.

Cricket ka marrë lajmin më të bukur nga bashkëshortja e tij, Ilirida, se janë në pritje të fëmijës së parë, shkruan lajmi.net.

Këtë lajm të këndshëm producenti i cili qëndron pas shumë hiteve të artistëve shqiptar, e ndau me fansat e tij përmes një fotografie të lansuar në Instagram.

Donati shfaqet me bashkëshorten e tij dhe pran imazhit kishte lënë shkrimin “Të jesh gruaja ime ishte dhurata më e bukur, por të bëhesh nëna e fëmijës tim është bekim”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat