Marina Vjollca duket mahnitëse në fustanin me lule - Bota Sot
Marina Vjollca duket mahnitëse në fustanin me lule

Mediale Vip

Marina Vjollca duket mahnitëse në fustanin me lule

Më: 30 maj 2020 Në ora: 22:48
Marina Vjollca

Marina Vjollca jo më kot konsiderohet si një nga femrat më të bukura në Shqipëri.

Marina Vjollca është munduar që me emisionin e saj ‘Klanifornia’ të mbaj publikun në humor të mirë gjatë këtyre muajve të izolimit.

Sot bashkëshortja e reperit Ghetto Geasy, ka ndarë një fotografi të re ku duket shumë tërheqëse në fustanin me lule.

Fotoja ka marrë mbi 20 mijë pëlqime për pak minuta dhe qindra komente pozitive. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat