Adelina Ismaili mahnit me dukjen në imazhin e fundit - Bota Sot
Adelina Ismaili mahnit me dukjen në imazhin e fundit

Mediale Vip

Adelina Ismaili mahnit me dukjen në imazhin e fundit

Më: 4 qershor 2020 Në ora: 21:42
Adelina Ismaili

Adelina duket në formë të mirë në fotografinë e fundit.

Adelina Ismaili është një prej emrave më të suksesshëm të industrisë së muzikës në vend.

Këngëtarja kohën e fundit nuk është shumë aktive me këngë të reja, por gjithmonë i mban fansat të informuar me anë të fotografive të reja.

Së fundi, artistja publikoi një imazh, në të cilin duket tejet joshëse e veshur në të zeza dhe me flokë të lëshuara.

“Nuk ka më mirë se kur jeta është si andërr, e andrrat tua janë jeta”, ka shkruar Adelina.  Kujtojmë se “Amaneti” titullohet projekti i fundit muzikor nga Adelina Ismaili. 
 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat