“Maska po, panik po”, Tayna ia vë ‘flakën’ rrjetit me këtë paraqitje - Bota Sot
“Maska po, panik po”, Tayna ia vë ‘flakën’ rrjetit me këtë paraqitje

Mediale Vip

“Maska po, panik po”, Tayna ia vë ‘flakën’ rrjetit me këtë paraqitje

Më: 10 qershor 2020 Në ora: 14:41
Tayna

Tayna ndau me ndjekësit fotografi nga prapaskenat e klipit të ri.

Tayna ka ndarë me ndjekësit një imazh joshës, në të cilin vjen tejet provokuese.

E veshur me ‘bodysuit’, i cili ia theksonte linjat trupore, reperja kishte mbuluar kokën me maskë, ndërsa në dorë po mbante armë.

Imazhi i saj mori komente dhe pëlqime të shumta nga ndjekësit, të cilët e komplimentonin për format trupore.

“Maska po, panik po”, ishte mbishkrimi që Tayna ia ka lënë fotos, duke e përshtatur me situatën aktuale në vend.

Kujtojmë se Tayna javë më parë udhëtoi për në Zvicër, për të realizuar xhirimet e videoklipit të ri, i cili pritet të publikohet shumë shpejt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat