Këngëtari i talentuar ndahet papritur në moshën 28 vjeçare - Bota Sot
Këngëtari i talentuar ndahet papritur në moshën 28 vjeçare

Mediale Vip

Këngëtari i talentuar ndahet papritur në moshën 28 vjeçare

Më: 18 qershor 2020 Në ora: 12:08
Kim Jeong-hwan

Ndërron jetë në mënyrë të parakohshme këngëtari 28-vjeçar, Kim Jeong-hwan.

Nuk dihet ende shkaku i vdekjes së tij.

Yohan, emri i vërtetë i të cilit është Kim Jeong-hwan, bëri debutimin e tij me grupin e djemve NOM.

Pasi grupi u shpërnda, ai u bashkua me TST në 2017 si vokalist.

TST, dikur i njohur si Top Secret, lëshoi albumin e tij të vetëm dhe të fundit “Count Down” në janar.

Vdekja e Yohan tronditi fansat e tij.

Në postimin e tij të fundit në Instagram më 31 maj, ai publikoi një foto në plazh me përshkrimin: “Dua të udhëtoj”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat