“Ndërtojnë tunel nëntokësor në vilë për t’u fshehur nga…”/ Zbulohet plani i familjes Beckham - Bota Sot
“Ndërtojnë tunel nëntokësor në vilë për t’u fshehur nga…”/ Zbulohet plani i familjes Beckham

Mediale Vip

“Ndërtojnë tunel nëntokësor në vilë për t’u fshehur nga…”/ Zbulohet plani i familjes Beckham

Më: 20 qershor 2020 Në ora: 08:33
David dhe Victoria Beckham

David dhe Victoria Beckham kanë marrë vendimin për të ndërtuar një tunel të fshehtë nëntokësor, për t’i bërë ballë ndonjë grabitje të mundshme.

Çifti jeton në vilën me vlerë gjashtë milionë euro, së bashku me tre fëmijët e tyre, Romeo 17 vjeç, Cruz 15 vjeç dhe Harper tetë vjeç.

Shtëpia e familjes Beckham vitet e fundit ka qenë shënjestër e grabitjeve të shumta, për këtë arsye ata dëshirojnë që të ndërtojnë tunelin e nëndheshëm, për të shtuar sigurinë në pronën e tyre.

Michael Ergatoudis, arkitekti që po merret me ndërtimin e tunelit në vilën e Beckham tha: “Ne kemi nisur punimet për të ndërtuar një tunel të nëndheshëm. Krahas tunelit ne po ndërtojmë një garazh dhe një ambient veror”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat