Reagon menaxheri i Taynas: Kush po fol per rekorde? - Bota Sot
Reagon menaxheri i Taynas: Kush po fol per rekorde?

Mediale Vip

Reagon menaxheri i Taynas: Kush po fol per rekorde?

Më: 22 qershor 2020 Në ora: 16:04
Tayna, Mozzik, Ledri dhe Capital T

Rinor Hykolli, i cili njihet si menaxheri i Taynas ne industrine muzikore ka reaguar ndaj postimeve te Erkand Shabanit dhe Capital T

Dyshja ne fjale postuan disa fotografi në rrjetet e tyre sociale, duke konkluduar se kënga me e re e Capital T e Ledri Vula është kënga e cila ka arritur 1.5 milion klikime ne Youtube për më pak se 24 orë duke thyer kështu një rekord te ri sa i përket klikimeve ne kohë rekord.

Jo i vonshëm ishte reagimi  i Hykollit i cili postoi foton e bashkëpunimit të Taynas me Mozzik, i cili thuhet se ka arritur mbi 2 milion klikime për 24 orë.

Ky postim u shpërnda edhe nga Mozzik e Tayna.

Vlen te theksohet se Tayna ka bashkëpunuar me herët me Ledrin, duke sjellë kështu një hit ne tregun muzikor.

Por, a do të thotë kjo ftohje e raporteve mes tyre?

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat